Kapitola patnáctá aneb Kiki

20. října 2008 v 10:22 | whampingwillow |  Enormě podivní
Brumbál s potutelným úsměvem pozoroval, jak sebou jeho dva nejoblíbenější lidé třískli o zem.

Když jim podával ten lektvar, byl si vědom toho, že se naštvou. Pravděpodobně na něj pak nadávali celou tu dobu, co byli v těle toho druhého.

No-...to mu nevadilo, protože jestli nadávali, tak spolu. A to že dělali něco spolu byl tak veliký pokrok, že byl ochoten jim jejich těla vrátit. Je to takový jeho předčasný vánoční dárek.

První se probral Harry. Pochopitelně, jeho metabolismus je mladší a dříve se vzpamatuje. No, ale Severusovi to také netrvalo nijak dlouho. Vzpamatovával se sice déle než Harry, zato si nezapomněl pořádně postěžovat.

Albus na ně jen hleděl a přikyvoval, pravděpodobně aby jim došlo, že už by mohli odejít.

Konečně to pochopili! Jakmile oba dva opustili s mírným hašteřením ředitelnu, Brumbál sebou hodil do křesla. Natáhl si své nejteplejší ponožky ( pro rýpaly jsou to ty se sobem Rudolfem) a opřel se do opěradla.

Když o tom tak přemýšlí-...vše je na dobré cestě. Severus konečně přiznal, že se mu Harry nehnusí tak, jak dělá a Harry? Harry byl nahlodaný už dávno.

Vše postupuje tak, jak očekával. Možná už po návratu z chaty bude moci dát těm dvěma Eileeninu poslední závěť. Do té doby z nich jistě budou dobří přátelé!

---

"Chata? Chata? Ten Brumbál se zbláznil! Tentokrát už definitivně", vztekal se Harry.

"Pane Pottere,"broukl Snape vesele(koho by nepotěšilo, že už zase může buzerovat své okolí:D),"možná by jste se měl krotit ve výrazech. Brumbál je jednou ředitel, takže-...150 bodů z Nebelvíru."

"Sto padesát bodů, jenom za to, že jsem řekl o Brumbálovi, že se zbláznil?"vřískl Harry. Takovouhle podpásovku nečekal-...měl pocit, že už si se Severusem docela rozumí.

"Podívejte se, v tom co jste řekl o řediteli jsem s vámi za jedno", naklonil se k němu Snape.

"Tak proč ty body?"nechápal Harry.

"Hm-...berte to jako takovou malou satisfakci za ty body které jste strhl Zmijozelu na věži", usmíval se na něj líbezně Severus.

"Ale já vám potom nechal posílat kávu,"protestoval překvapeně Harry,"myslel jsem, že to jako satisfakce postačí!"

"To je pravda", zamyslel se Snape,"dobrá-...tak tohle bylo za to, že ta káva byla s cukrem!"

"Vy jste taková sketa, profesore", odvrkl rozzlobeně Harry.

"Taky vás miluju, Potty,"broukl Snape,"uvidíme se o Vánocích!"

Dneska ho nerozhází nic! Dnes ne. Dneska má bezva den. Konečně má zpátky svoje staré, slizké a nechutné tělo, které tak miluje. To tělo, které občas vrže, sem tam skřípá ale stačí ho čas od času promazat ( nebo spíš se namazat ) a funguje jako v den, kdy ho dostal.

Severus Snape měl plán. Plán, jak stráví dnešní večer. Nejdřív projde své komnaty - musí přece zjistit, co všechno mu Potter sebral - pak si napustí vanu, teplou vanu s bublinkami a nalije si skleničku něčeho dobrého.

Pokud mu tedy Potter nestihl vysát všechny zásoby. No a nakonec zavolá jedné ze svých přítelkyň na jednu noc, své kněžce lásky, bohyni sexu, matróně kožených pout, matce svazování-...

Jednoduše si zavolá prostitutku Kiki, která mu to jako vždycky udělá pusou.

Došel do svých komnat a jedním mávnutím hůlky rozsvítil světlo. Jedním takřka špiónským pohledem přejel všechny věci v místnosti. Vše na svém místě.

Prošel ostatní místnosti a s překvapením zjistil, že ani tam není poznat přítomnost cizího člověka. Jako by tam Potter ani nebydlel.

Podivné-... kdyby nevěděl, že je to nemožné, řekl by, že Potter věděl, že už bude odcházet z těchto komnat. To je ale hloupost, Brumbál by mu určitě neřekl předem, co s nimi zamýšlí.

Severus si povzdechl a hodil to za hlavu. Koneckonců, poprvé po dlouhé době má čas sám pro sebe a rozhodně si ho nehodlá kazit přemýšlením o Potterovi.

Přešel k bodu dva: Napuštění vany.

Nejdřív opravdu pečlivě zkontroloval, zda někde nezůstal nějaký Potterův chlup(Sevovi asi nedošlo, že když byl Harry v jeho těle, je to jeho chlup).

Když se dostatečně přesvědčil, že je koupelna čistá, přistoupil k samotnému napouštění vody.

Když mu do vany nateklo třištvrtě objemu, s hrůzou si uvědomil, že nepřidal bublinky. Rychle tedy tento omyl napravil a pak s téměř roztomilou(já odjakživa tvrdím, že Severus je roztomilost sama:D) starostlivostí loktem zkontroloval, zda není voda moc horká.

Když vylezl z vany, omotal se ručníkem. Samozřejmě černým!

Omotal si jej kolem svých boků, které nebyly zdaleka tak strašné, jak se povídalo, a vydal se k minibaru, který měl důmyslně schovaný pod kuchyňskou linkou.

Zhluboka se nadechl a vytáhl téměř zbožně láhev. Etiketa zněla slibně:

Kodaňská režná

Nápoj, po kterém se muži ochlupatí prsa ( ženám depiluje nohy).

Severus si nalil skleničku a s radostí ji do sebe kopl.

O dvě minuty později...

Severus se pomalu zvedl z koberce a roztřeseně zamumlal kouzlo, které vás zbaví nežádoucích chloupků.

Za ty poslední týdny, kdy nemohl pít zapomněl, jak zrádné mohou být kouzelné nápoje a že by měl raději číst etiketu pořádně.

Nakonec láhev opatrně vrátil do baru a s teď už větší váhavostí a menší dychtivostí vytáhl Jacka Danielse.

To pravé pití mužů-...dobrá, pijí ho mudlové, ale Severus byl ochoten to akceptovat, protože Jack Daniels bylo to nejlepší, co kdy nějaký mudla vykvasil.

O půl hodiny později seděl Severus ve svém oblíbeném křesle (stejně měl jenom jedno) a přemýšlel o tom, co že to chtěl ještě udělat.

AHA, Kiki!

Kiki vylezla z krbu v mžiku a Severus poťešeně zavrněl. Má zase ocásek! Severus měl kdysi - je to víc jak deset let - období , ve kterém se po ocásku mohl utlouct a od té doby v něm prostitutka s ocáskem vyvolávala libé představy.

"Přeje si pán orální sex?"zeptala se blondýnka vysokým hlasem a nevinně zamávala řasami. Severus vstal a beze slova strhnul své kalhoty.

15 minutes later...

"Ale pane, ono se mu vážně nechce!"

"Jak nechce?"

"No nechce."

"Co se mu nechce?"

"Vstát se mu nechce, pane!"

"Jemu se chce, to vy jste neschopná!"

"Ale pane-..."

"Chcete mi snad naznačit, že jsem neschopen sexu! Vážená dámo - no dámo, to je asi silné slovo - vážená štětko, neměl jsem sex téměř čtvrt roku, mě se chce!"

"Vám možná, ale jemu ne pane!"

"VYPADNĚTE!!!"

Poznámka autorky:

Tak, Sev má zase svoje tělo. Jemu se jistě ulevilo, ale já jsem měla co dělat se zápletkou povídky. Pomalu ale jistě mi dochází klišoidní témata(navíc už vím, jak to dopadne), v téhle kapitole je jediná klišoidní věc a to je Kiki(měl to být pokus o Mary Sue).

Takže PROSÍM vás, co tenhle paskvil čtete(a já vím, že pár lidí ho čte, pořídila jsem si takové to sčítátko:D) přispějte mi nějakým pěkným klišé. Velice ráda do povídky přidávám nápady od čtenářů, tak hurá do toho.

Ještě jedna věc-...komentování....

Teď asi čekáte nějaké to-...komentujte, nebo nebudu psát, nebo chci komenty aspoň s patnácti slovy. No-...já tohle psát nebudu. Vím, že v mém případě by se těch patnáct komentářů určitě nesepsalo a psát tyhlety moje žvásty budu i když je nikdo nebude číst.

Samozřejmě mě ale každý komentář potěší, nejradši mám ty, ve kterých je mi něco vytýkáno(konstruktivně, TY PICO JEDNA PISES SRACKY neuznávám) ale stačí mi i jednoslovně:D

 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Chce někdo pokračování Netopýra?

Ano 85.3% (266)
Možná 9.6% (30)
Ne, ne to rozhodně ne! 5.1% (16)

Komentáře

1 PeaceMagor PeaceMagor | 21. října 2008 v 17:13 | Reagovat

Ahojky..tak já se tda přiznám že to čtu :d..zatím se mi to líbí..:D..pravidelně konroluju jestli tu je něco novýho tak piš dál ..daří se ti ....pá..

2 Saskya Saskya | Web | 21. října 2008 v 19:19 | Reagovat

Je to veľmi pekné, i keď častokrát ani netuším, čo očakávať... hold moja inteligencia je na bode mrazu... i keď... predstavivosť by bola... (snarryyyyyyyyyy xD) ... mno, už končím, už končím.... to som dnes počala mnoho krát... ááááá ... nakazili ma... áách, takže...

Je to veeeeľmi peknééé a čo ti jedine môžem vytknúť je, že tam neniiii slash... :( (aspoň teda ne snarry... /?/) :)

ja nič, ja muzikant...

3 Mex Mex | 22. října 2008 v 11:18 | Reagovat

Tak jsem zde narazila na tuto povídku a musím říct, že jsi mě pěkně pobavila. Originální nápad se záměnou už klasického otec-syn na syn-otec.

Myslím, že dalším klišé je vyslvětlování otce synovi, jak se vůbec vyvíjel jeho vztah s matkou. Myslím, že v tomto případě by to mohlo být skutečně zábavné. Ikdyž Harry nám už krátké vysvětlení poskytl, mohl by zajít do hloubky (=

4 whampingwillow whampingwillow | Web | 24. října 2008 v 15:19 | Reagovat

Všem díky za komentář:D

Saskya: Velmi zábavný komentář:D...k tvé výčitce ti řeknu něco, co bych správně říkat neměla, protože je to hlavní vyustění zápletky, ale já prostě nevydržím mlčet...takže výčitka byla trochu předčasná, protože slash tam určitě bude:D...

Mex: Díky za další klišé, určitě se ho pokusím zapracovat:D

5 Jajja Jajja | Web | 30. července 2009 v 20:33 | Reagovat

Priznávam sa bez mučenia, ale s úprimnosťou, ktorou je vyhlásenie, že tento komentár sa mi písať nechce (tak ako každý iný) a chystala som si ho až k poslednej pridanej kapitole, ale nevadí. Páči sa mi to. Je to fakticky oddychovka. Neuvažujem nad tým, čo a ako, nie je to nič vážne so žiadnymi opismi. Nie je to ako iné poviedky, je to stručné a zaujímavé. Nič, čo by mi bolo proti srsti, ale zas, skutočne, nehodnotím to veľmi ako poviedku. Je to naozaj len taká oddychovka a tie ja zbožňujem, rovnako ako všetci vystresovaní a rozumne uvažujúci ľudia.

6 Akr.. I'm Akr.. I'm | Web | 7. srpna 2011 v 13:54 | Reagovat

Já se teda taky přiznávám, že čtu (v intervalech nejmíň 1x za dva týdny :)).
Nenapadá mě, co bych vytkla (ale neboj, časem na něco přijdu), protože se mi zdá (povídka) hroozně zajímavá. Už jen ten nápad s těmi klišé je bezva.
Takže mi - zatím - nezbývá, než chválit, chválit, a pro změnu chválit.
A jakože vím, jak to dopadne (čtu už nejméně po sto padesáté), nebudu otravovat s tím, abys přidala další kapitolku (což ve v podstatě taky blbost [mé druhé já], protože povídka je již dopsaná, že.).

Každopádně, pokud by se ti chtělo, já to číst budu určitě :D. Jop a nechtělo by se pls časem pokračovat v PPP? Já vím, dej si chvíli volna od psaní, a ano, vím, že si ho dáš/nebo dáváš. Ale zjistila jsem ,že jsem jaksi na tvých povídkách závislá.. No jo, stal se ze mě závislák, ale nemusím, se stydět za něco, jako cigarety a tak... ony jsou povídky totiž mnohem lepší a produktivnější....
Sakra, tak jsem se nerozepsala už od... od... od nevim..
No, nebudu už tady dál oxidovat (nechci se zredukovat) a tak pouze poslední - měj se! papa :D

7 Akr.. I'm Akr.. I'm | Web | 7. srpna 2011 v 13:55 | Reagovat

Tvl, to je dlouhý... :D

8 tfúúúúúúúúj tfúúúúúúúúj | 9. září 2011 v 17:37 | Reagovat

bleeeeeeeeeee, to je odporný, kdo čte slash?

9 Vai Vai | E-mail | 5. července 2016 v 20:56 | Reagovat

Nejvícse u toho řežu a doma myslí, že jsme se zbláznila... zde už chybí jen klišé o jeho rozměrech a nerozměrech a je tu vážně vše, dík moc :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama