Kapitola devátá aneb sen, nebo jen vize?

4. září 2008 v 6:25 | whampingwillow |  Enormě podivní
Postel.
Dvě zmítající se nahá těla.
Mužský úd zasouvající se do řitního otvoru.
Výkřik.
"Och, Coline, jsi tak úzký!"
Víření mlhy.
Postel.
Dvě zmítající se nahá těla.
Větší úd zasouvající se do užšího řitního otvoru.
Výkřik.
"Och, Pottere, jsi tak úzký!"
Výkřik. Probudil ho vlastní výkřik. Chvíli se zmateně rozhlížel rozmazanou místností, než mu došlo, že je v těle toho skřeta, takže potřebuje brýle.
Natáhl se a nahmatal ty kulaté nesmysly, které Potter nosí, místo aby si udělal oční lektvar, jako normální kouzelníci.
Vida, hned bylo vše ostřejší. Prohlédl si červený badalchýn nad postelí a uvažoval nad tím, proč se vlastně vzbudil.
Byl to sen-...děsivý. Pamatuje si, že křičel. Že by nějaká stará noční můra?
Zmateně nakrčil obočí(v tuto chvíli si to může dovolit, nejenže vystupuje jako Potter, ještě ke všemu ho nikdo nevidí).
Ne-...rozhodl se nakonec. Typická noční můra to nebyla. Že by na něj přešly Potterovy vize? Bylo by to možné? Konec konců, jeho jizvu má...
Ne. Nebyla to vize. Bylo to-...vystupoval v tom on a Potter, to věděl určitě. Taky tam předtím byli nějací-...
"U Merlinovy podprsenky!"vyhrkl. ZDÁLO SE MU ŽE SOULOŽÍ S POTTEREM!
Nejdřív tam byli Creevey a Thomas a pak-...ne, tak tohle bylo skutečně nechutné!
Jak se mu mohlo zdát něco tak-...Nechutného? Nemožného? Nepravděpodobného? Neetického? Nenormálního?
Ještě jednou se otřásl a soustředil se celou svou myslí na zasunutí té-...nechutnosti, kterou jistě vyprodukovalo Potterovo pubertální tělo, do pozadí(ne TÉ nechutnosti do TOHO pozadí, myslím, že TOHO pozadí má Snape dost na celý život,do pozadí vlastní mysli:D).
Koneckonců, k přemýšlení toho má jen dost. První, a nejdůležitější problém je-...ŽE UŽ VÍC JAK OSM HODIN TRČÍ V TĚLE POTTERA!
A jestli rychle něco nevymyslí, bude v něm trčet ještě ráno. a to by byla katastrofa. První hodinu mají sedmáci lektvary, a on se opravdu, opravdu netěšil na Pottera! Měl takové tušení, dokonce to možná byla předpověď budoucnosti (Severus Snape : učitel jasnovidectví, šálky s sebou ; to zní, co?) , že mu to dá Potter pěkně sežrat!
"Harry?"ozvalo se z vedlejší postele,"co to tam děláš? Ne počkej, jestli je to to co si myslím, tak mi to neříkej a nenech se rušit!"
Idiot Weasley se vzbudil. Ušklíbl se a pohrával si s myšlenkou Weasleyovi jeho stupidní doměnku potvrdit, nakonec si ale řekl, že Potter by byl pravděpodobně jenom rád, a tak odpověděl.
"Ne, Rone, jenom jsem nemohl spát."
"Ty Harry, proč jsi předtím vyběhl z ložnice? Bylo to kvůli tomu, že jsme tě s Hermionou naštvali?"zeptal se úzkostně Ron.
"Ne, kvůli tomu ne. Stalo se to takhle : Příjdu do ložnice a slyším nějaké divné zvuky od Th-...Deana-..."
"Neříkej mi, že jsi jim tam vlezl!"vyjekl Ron a začal se hihňat,"Harry, já ti to neřekl, že? Nakonec se nám je podařilo dát dohromady, jak sis přál!"
"Tys to věděl? Věděl jsi, že v ložnici si to rozdává párek buzíků a nenahlásil si je?"
soptil Snape.
"A proč bych to jako dělal? Aby pak nahlásili mě, až si to budu rozdávat s Hermionou?"divil se Ron.
Tohle Snapea udivilo. Čekal by, že se Weasley bude ohánět nebelvírskou solidaritou, a on takhle. Takže nebelvírští nejsou zdaleka tak svatí. Čekal by, že se Mcgonnagalová, ta stará panna, postará o to, aby ji její studentky nepředběhly.
To on ve Zmijozelu nic takového netrpěl. Uvalil na sklepení složitou kletbu, která ho vždy upozornila, když někdo něco takového prováděl. Prvních pár let to byla opravdu zábava, děsit ty skrčky právě při jejich neohrabaném styku, ale poslední dobou začali být zmijozelští chytřejší.
Bezpochyby jim došlo, jak to že je jejich vedoucí vždy nachytá,a tak začali chodit do Komnaty Nejvyšší Potřeby. Ne, že by je nemohl nachytat i tam, věděl o nich, ale byl svým způsobem pyšný na své prohnané studenty.
"Ty si to budeš rozdávat s Gr-...Hermionou?"řekl pochybovačně.
"Ehm-...měli by jsme jít spát, ať jsme zítra vyspalí", řekl rychle rudý Weasley,"koneckonců, máme slizouna."
Slizouna!
K čertu. Ne že by nevěděl, jaké přezdívky mu studenti dávají, vedl si o nich pečlivé záznamy a některé dokonce sám pouštěl do oběhu, ale říct mu to takhle do očí!
Chvíli uvažoval že by Weasleymu strhl body za urážku učitele, pak si ale vzpomněl, že je v odporném těle mladého Pottera. Tak proto Weasley neměl zábrany!
No výborně. Takže teď bude ze všech stran poslouchat jaký je slizoun, umaštěnec, netopýr, upír, vrah, blbec a saranče. Nic lepšího ho nemohlo potkat! Tělo Pottera a urážky na jeho adresu. Ale jen počkejte, skrčkové! Jenom než se vrátím do svého starého, správě slizkého, vychrtlého těla. Pak uvidíte!
Usínal s vidinou velkých prázdných nebelvírských přesýpacích hodin na body.
Poznámka autorky:

Tuto kapitolu věnuji Falkiře, která má mé poděkování za jedno roztomilé klišé. Doufám že se mi povedlo ho zakomponovat do příběhu tak, že to dává smysl.
V této kapitole se oběvuje opět hned několik narážek na typycký fanfiction. Máme tu pocitový sen( tak říkám snu, který je psán co věta řádek), který je zároveň snem mokrým.
Taky tam je nepatrná narážka na často omílaný oční lektvar(popřípadě nějaké kouzlo, či bylina), který by měl Harrymu upravit oči. Ohledně tohoto lektvaru. Myslím si, že je pravděpodobné, že něco takového kouzelníci opravdu mají. Nakonec, kdo v příběhu nosí brýle? Harry(neví že lektvar existuje), Brumbál(předpokládám, že si oči nespraví jen proto, aby mohl nosit mudlovské brýle) a Rita Holoubková(tipla bych si okrasné důvody). Pokud jsem na někoho zapomněla, tak se omlouvám.
Jak je možné, že brýle nosí pouze tři z asi dvou set postav? Kdyby se to vzalo procentuálně, je to asi jedno procento. Nevím, kolik procent lidí ve skutečnosti nosí brýle, ale určitě to není jedno procento!
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Máte raději slash nebo het?

Slash 66.1% (589)
Het 10% (89)
Co je to slash? 3.5% (31)
Co je to het? 5.3% (47)
Mám ráda oboje stejně 9.8% (87)
nesnáším slash 5.4% (48)

Komentáře

1 Saskya Saskya | Web | 19. září 2008 v 12:51 | Reagovat

Krásne! Ešte teraz sa chichocem... muhehe..

Snape ako syn Pottyho... Dean a Colin xD

2 whampingwillow whampingwillow | 22. září 2008 v 13:26 | Reagovat

díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama