number two

28. srpna 2008 v 6:52 | whampingwillow |  Deník šílenýho metamorfomága
28.listopadu 1994

No páni! Tak dneska jsem si to málem parádně zavařila! Dlouho jsem přemýšlela o pomstě Snapeovi a nakonec jsem se rozhodla využít svých schopností. Temi schponostmi myslím metamorfomagii, samozřejmě. Od Parvati Patilové, z třeťáku, jsem se dozvěděla, že nějaký kluk na Obraně proti černé magii přeměnil svého bubáka na Snapea v šatech své babičky. Připadalo mi to fakt vtipný a tak jsem se rozhodla toho využít pro svůj fórek.
Zjistila jsem si, co přesně měl ten bubák na sobě a to jsem si obstarala. Pomocí metamorfomagie jsem se proměnila ve snapea, a oblékla jsem si ty příšerné šaty. Na hlavu jsem si narazila ten šik klobouček se supem a do ruky čapla tu famózní rudou kabelku.
Takto vyhastrošená jsem se vydala na hodinu lektvarů. Byl to fakt úlet, ta cesta do sklepení! Všichni se na mě dívali s očima jako tenisáky. Pár dívek dokonce začalo ječet a utekly! Nedivím se jim! Kdybych já spatřila Snapea jak jde po chodbě v dámských šatech, asi bych z toho měla doživotní trauma a to jsem hodně otrlá povaha!
V lektvarech jsem si sedla do prní lavice a čekala až dorazí slizoun č.2. Jako vždycky dorazil se zazvoněním. Rozrazil teatrálně dveře a veplul dovnitř. Občas mám pocit že si myslí že je jeho příchod hrozivý. Dovolte abych se zasmála! No nic. Nejdřív si mě nevšiml, což tak docela nechápu, s tím šik supím kloboukem jsem měla skoro dva metry!
Potom si mě ale všimli spolužáci a začali řvát smíchy. Snape se samozřejmě začal rozhlížet čemu se tak smějí. No a pak mě uviděl! Zrudl a začal na mě řvát. Poprskal mi kabelku! Řval že se mám proměnit okamžitě zpět, nebo že mě vyloučí.
Já jsem ale zůstala naprosto klidná a probodávala jsem ho beze slova jeho vlastním (chicht) pohledem.A pak jsem řekla:"Netuším o čem to mluvíte. Já jsem Severus Snape, Londýnská travesti show."
Vypadal vážně, vážně nakrknutě takže jsem se trošku lekla. Popadl mě za ruku a vytáhl mě ze třídy. Snažila jsem se ho přesvědčit že by tam třídu neměl nechávat samotnou, co když nekomu vybuchne kotlík a zabije ho, ale vůbec mě neposlouchal. Dál se mnou smýkal do ředitelny.
Muselo to vypadat vážně vtipně, Snape táhnoucí Snapea v dámských šatech chodbami školy, protože když nás uviděl Lupin, vyprskl smíchy.
"Severusi?"zeptal se pak nevěřícně a těkal pohledem ze mně na něj a naopak,"co se ti to stalo?"
Snape mu už docela klidně(uf)řekl:"Tohle je Tonksová. Myslí si že to co provedla je vtipné, já se ale postarám o to aby ji vyhodili!"
Lupin se na mě otočil a pozvedl obočí. Pak se opět obrátil na snapea a řekl:"Ach Severusi, omlouvám se ti ale tohle není slečna Tonksová. Slečna Tonksová u mě teď brečí že se jí smějí kvůli barvě vlasů. Myslím že jsme toho Nevilova bubáka podcenili. Domníval jsem se, že se nám ho podařilo zničit, ale zjevně ne. Jestli dovolíš, vezmu si ho a zničím ho."
Snape mě beze slova mrskl Lupinovi a nasupeně odkráčel zpět do sklepení. Pravděpodobně si šl pro uklidnění přebírat slimáky, nebo tak něco. Když teda netopýr zmizel usmála jsem se na Lupina(Ježiši, teď si uvědomuju že jsem vypadala pořád jako Snape. To proto se tak divně tvářil!) a poděkovala jsem mu. Pak jsem mu vysvětlila že máme štěstí že je Snape takovej tupec, protože ta výmluva kterou použil by ho jindy nepřesvědčila. Proč bych proboha měla brečet kvůli vlasům? Já? No a nakonec jsem ho požádala o doučování. a on souhlasil! Jupí! Budu mít extra spešl lekce s Lupinem!
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lizz Lizz | Web | 7. července 2009 v 13:05 | Reagovat

Já jsem Severus Snape, Londýnská travesti show.-. kam ty na to chodííš, Willow?:D

2 Paddy Paddy | Web | 25. června 2010 v 21:55 | Reagovat

hej ty mě chceš normálka zabít, či co?.. total best člověče.. se tu jen svíjím

3 Casiopea Casiopea | 30. května 2012 v 17:10 | Reagovat

Strašně se mi líbí tvoje Tonksová! :))) A i když na netopýrka nedám dopustit, u tohohle jsem řvala smíchy. :)))

4 Karin Karin | 28. července 2018 v 16:59 | Reagovat

Tak to byla pecková kapitola nezklamala si dík.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama