number three

28. srpna 2008 v 6:52 | whampingwillow |  Deník šílenýho metamorfomága
28. prosince 1994¨

Ou! Tak tohle byl teda trapas! Včera jsem se pokusila na doučování z Obrany proti černé magii sbalit Lupina! Já vím, já vím byla to blbost, ale stejně jsem neodolala. Chudák! Byl tak nervózní když jsem si sundala podprsenku. No...možná jsem na něj neměla jít tak hopem, koneckonců vypadá že asi neměl moc vztahů, ale stejně...čekala jsem že se aspoň koukne, ne že zrudne a řekne mi abych se !prosím! oblíkla.
No a ke všemu tam vpadl Snape! Tomu jsem teda prsa fakt ukazovat nechtěla a tak jsem se zase oblíkla. Vypadal taky hodně okovaně, blbeček, zíral jako by poprvé viděl polonahou ženskou. Jedin co z něj vypadlo bylo:"Lupine, tady je ten lektvar."
Třískl s lahvičkou na stůl a vypadl. Chápete to? On mě a Lupina vyrušil jenom kvůli něakýmu pitomýmu lektvaru, kterej mohl donýst kdykoli. Nevím proč, ale Remusíček(no dobře, Lupin) byl rudej až za ušima!
Bylo tam najednou takový to dusivý ticho a tak jsem řekla:"Já bych to tak nehrotila. Uvidíme se příští týden." No a pak jsem popadla tašku a vypadla jsem od tama.
Příští týden mě tam ale má jak na koni!

23.června 1995

Mám OVCE a přijali mě do semináře Bystrozorů! Jupí! Taky jak jinak. Z Obrany jsem byla nejlepší za posledních šest let, myslím že to bylo taky díky Lupinově doučování. Od té doby co jsem mu ukázala prsa se snažil mě všechno naučit co nejdřív, asi aby se mě zabvil, takže jsem teď fakt perfektně připravená na dobrodružný život lovkyně černokněžníků! Dokonce mě Lupča(no jo Lupin)nauil i Paronovo zaklínadlo! Můj patron je taková roztomilá veverka. Pojmenovala jsem ji Bonnie, podle psa jednoho soueda mých rodičů.
Včera jsem snídala(v Bradavicích skoro naposled, fňuk) a slyšela jsem jak Snape říká nějakýmu blonďatýmu třeťákovi, že je Lupin vlkodlak! Paráda, zbožňju příšery! Všechny! Teda kromě Snapea, ten je i na mě moc hroznej...
Každopádně Bradavice sayonara(to je japonsky naschledanou). Jsem celkem naměko. Taky proto že už asi nikdy neuvidím Lupíka(já vim, Lupina). Na druhou stranu už se těším na seminář!
Taky jsem si změnila barvu vlasů. Rozhodla jsem se pro černou, protože jako bystrozorka musím vypadat seriózně, ne?
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lizz Lizz | Web | 7. července 2009 v 13:06 | Reagovat

Paráda, zbožňju příšery! Všechny! Teda kromě Snapea, ten je i na mě moc hroznej...
->xDD a ještě ty Lupinovi přezdívky...xD omg..xD

2 Paddy Paddy | Web | 25. června 2010 v 21:57 | Reagovat

hej tak ta válí.. borka mno XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama