Number one

28. srpna 2008 v 6:51 | whampingwillow |  Deník šílenýho metamorfomága
Tahle povídka je tak trochu zvláštní pohled na události z kánonu očima Nymfadory Tonksové. Upozorňuju, že Dora je dost OOC a že povídka má trochu nedořešené časové údaje. tím mám namysli, že datování trošku nesedí.
1 září 1994

Fajn! Takže jsem to doklepala až do sedmáku. Teď mi to připadá jeko před staletími, ten den kdy jsem viděla svou školu poprvé. Byla jsem tehdy vyplašená malá prvačka s ohnivě rudými vlasy. Taky jsem byla děsně nešikovná. To už je ale opravdu vzdálená minulost!Teda kromě tý nešikovnosti... Teď mám vlasy zelený. Ale uvažuju o nějaké šik změně. No uvidíme. Letos by to mohla být zábava. Máme zase novýho profesora Obrany proti černý magii, od té doby co je tady malej Pottřík, tady žádnej nevydrží. No jasně, Lockharta ani starouše Quirrela škoda nebyla, byli to blbečci, ale tenhle je fakt sympaťák. Hnědý, skoro zrzavý vlasy, hnědý oči a milej úsměv. Oblečení teda nic moc, ale proti gustu žádný dišputát...
Zato snape letos vypadá nevraživěji než kdy jindy. Hledí na toho novýho s vážně nevraživým výrazem. Chci říct, ještě nevraživějším než obvykle. Nečekala jsem že to jde, ale jak to tak vypadá, tak asi jo. Takhle kdyby se podíval na mý kámošky, počůraj se strachy. Já ale ne! Nejsem žádnej srab a nikdy nebudu. To by se mi totiž dost nehodilo pro povolání, který chci dělat. Chci být totiž bystrozorka a taky budu! Odklepu si rok v semináři a pak už hurá do akce. No nic, končí večeře, takže asi půjdu spát.

25.října 1994

Parchant jeden! Snape mě letos vážně kolosálně vytáčí! Strhl mi body za to, že jsem měla modré vlasy! Že prý ho to ruší v soustředění. Já ti dám soustředění, ty netopýre jeden přerostlá! Od teď s tebou budu bojovat, jakože se Tonksová jmenuju!
Ten novej profesor je fakt třída! Jmenuje se Remus Lupin a je vážně fajn...Jsem fakt ráda že nám konečně dali někoho kompetentního, někoho kdo dokáže něco naučit. A já obranu potřebuju umět na výborou! Uvažuju o tom, že ho požádám o doučování! Myslím, že by mi mohl hodně pomoct a navíc...je to kus! Teda, holky tvrdí že je škaredej, ale mě se náhodou líbí. Má něco hrozně záhadnýho v očích. Myslím že něco tají. No pokud to není místo kde se skrývá bratránek Sirius, je mi to jedno! Asi se pokusím ho dostat.
Nejdřív se ale musím pomstít Snapeovi! Uvidíme na co přijdu...
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 28. července 2018 v 16:55 | Reagovat

Tonksova bude bojovat ze Severusem to bude zajímavé.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama