number five

28. srpna 2008 v 6:53 | whampingwillow |  Deník šílenýho metamorfomága
18.srpna 1997

Miluju Remuse! Teď už to ale vím na sto procent. Neveřila bych tomu, ale Bonnie zmizela! Chudinka moje malá roztomiá, místo ní je teď můj patron velkej, chlupatej vlkodlak. Díky tomu mi tak nějak došlo, že Rema asi fakt chci.
Předtím jsem si říkala, že je to sympaťák(navíc mám ráda fakt chlupatý chlapy), ale teď vím že ho prostě mám ráda.
A tak jem mu to řekla. Nikdy jsem nebyla zrovna zdrženlivá. No a on měl nějaký trapný kecy ve stylu já jsem vlkodlak a ty mladá, krásná žena, která si může vybírat atd...
No prostě mě odmítl!

1.září 1997

No jo, náš malej(i když teď už je celkem sexy)Harry se zase zapletl do maléru. Našla jsem ho dneska v kupé bradavickýho expresu s rozbitým nosem. Prej od Malfoye(to je ten blonďák kterýmu netopejr prozradil žeje Remie vlkodlak).
No a tak jsem s ním šla do hradu, aby se mi někde cestou neztratil. Poslala jsem svýho novýho patrona pro někoho kdo by nám otevřel no a nepřišel pro něj nikdo jinej než Snape!
Měl nějaký kecy na mýho patrona(chci zpátky bonnie). Nejdřív jsem si myslela že mě prostě uráží, pak mi ale došlo, že se mnou flirtuje! Myslím, že mě chce do postele! No o tak! I když...možná že by Remus žárlil a uvědomil by si o co přišel!
Jsem ale ochotná obětovat se pro Remusovo dobro a vyspat se se Snapeem? Odpověď je jednoduchá:NE!!!

18. června 1998

JUPÍ!!!
Brumbál zemřel. É teda né jupí že zemřel, ale že díky tomu chodím s Remuskem. Juchů!
Když Brumbál zemřel, byl z toho Remusáček vlkodláček můj tak trochu na prášky, tak jsem toho využila. Utěšovala jsem ho tak dlouho, až se se mnou vyspal! Teď už prostě nemůže couvnout!
Stejně do něj celej řád hučel, ať si se mnou začne! Ani jsem nemusela spát se Snapeem!
Teda...jednou jsem s ním spala, ale to jsem byla namol a naštěstí si nic nepamatuju...

30.července 1998

Tátátatá tá tá tatá tá tá ta tá tá ta tátatatá.
Tak je ze mě Nymfadora(mami, oběsím tě na tátově kravatě)Lupinová! No jo! Předminulej týden jsme se s Remiem vzali! Mamka měla teda nějaký kecy, jakože je to vlkodlak a tak, ale stejně. Taky mi to dalo práce, ho ukecat, vůbec se do ženění nehrnul!
Myslím že mě zbožňuje, ten můj morousek! Když jsem to říkala Harrymu, byl nadšenej(zlatoušek). Zato emus vypadal jako by se styděl. Doufám že né za mě. Možná bych si měla změnit barvu vlasů, růžová není zrovna vhodná pro vdanou ženu, navíc miubírá roky a já vedle Rema vypadám jako dítě.
Jo, ještě jedna novinka, jsem těhotná!Remus to ještě neví, ale jsem si jistá že bude mít radost. Nechápu jak se u to povedlo tak rychle...říká se že vlkdlaci jsou skoro neplodní a on mě našťouchl asi už poprvé.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lizz Lizz | Web | 7. července 2009 v 13:09 | Reagovat

JUPÍ!!!
Brumbál zemřel.-> milý...xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama