Kapitola osmá, aneb útok na ctnost profesorovu

31. srpna 2008 v 11:04 | whampingwillow |  Enormě podivní
"Harry!"vřískla Grangerová nadšeně a skočila Snapeovi do náruče.
"Grang...ech, Hermiono, mohla bys mě pustit? Svá žebra chci ještě pár let používat", prskl Snape a vymanil se z jejího obětí.
"Nazdar kámo, tak co? Co chtěl ředitel tentokrát?"křenil se ten zatracený zrzavý Weasley.
"Měl nějaký kecy o tom že nemám chodit po večerce mimo společenku", řekl Snape napodobujíc Pottera.
"Harry? Jsi v pořádku? Od kdy používáš slova jako kecy a společenka?"divila se Hermiona znepokojeně.
"Nech ho na pokoji Hermiono, už dávno mu říkám ať se odváže, třeba mě konečně poslechne!"řekl Weasley a táhnul ho k šachovnici.
"Ronalde Weasley! Jestli si myslíš, že budeš Harryho odtahovat od učení tak se pleteš! Není to tak dlouho co vrátil a rozhodně má co dohánět!"
"Neříkej mi Ronalde", zaječel Weasley", zníš jako moje matka!"
Snape jenom vyjeveně zíral. To co předváděli tihle dva blbci by se ve Zmijozelu nikdy stát nemohlo. Nechápal jak to ostatní nebelvíři vydrží poslouchat. Odfrkl si. no jistě, jsou to přece nebelvíři. Pravděpodobně jsou takoví všichni. Perfektní!
"Ehm..."odkašlal si", co kdybych se sám rozhodl co chci dělat?"
"NE!"ozvalo se dvojhlasně od hádajícího se páru.
"Dobře, v tom případě mi polibte prdel!"vyštěkl. V celé místnosti se rozhostilo nevěřícné ticho. "Ups...pravděpodobně si ti pitomí nebelvíři nikdy nenadávají", sykl v duchu Snape.
"Harry?"vykoktal nevěřícně Ron,"co jsi to právě řekl?"
"Řekl že si máte,"ozval se jeden s těch dvojčecích skřetů.
"Políbit vaše uctihodné zadničky", dodalo to druhé.
"A já s ním souhlasím", ozval se... Longbottom proboha! On se shodl s Longbottomem. Kde je nejbližší jed?
"Jo. Nemůžete si to štěkání nechat do postele? Fakt nás to ruší od učení", řekl odvážně Finnigan od partičky Řachavého Petra.
Snape se na ně spokojeně zašklebil. Vida, stačí jedno sprosté slovo a celá kolej mu žere z ruky. Ti nebelvíři nejsou tak svatí jak se dělají!
"Myslím že si půjdu lehnout!"oznámil těm dvoum pitomcům a zamířil do šestého patra věže. Vešel do místnosti a našel postel s Potterovým kufrem. Svlékl se do trenýrek(červeno-zlatých samozřejmě) a potichu si lehl. Chvíli uvažoval nad nepohodlností obyčejného bavlněného povlečení a pak začal uvažovat o tom divném zvuku, který se linul z postele Deana Thomase. Chvíli se snažil si toho nevšímat, ale pak vstal a rozzuřeně odhrnul závěs u jeho postele.
"Thomasi!"zavrčel a podíval se na postel. Chvíli tiše stál a pak zrudnul. Na posteli ležel Dean Thomas(což je pochopitelné, koneckonců je to jeho postel) a Colin Creevey! A samozřejmě oba nazí. Když už ticho začínalo být příliš trapné, ozval s Dean:"Harry? Myslíš že bys nás mohl zase nechat o samotě?"
"J-jistě", vykoktal a zatáhl závěs zpátky. "U Merlinových koulí!" Thomas a Creevey! Spí v pokoji s gayem! Došel zpátky ke své posteli a hodlal se zase obléci a spát na pohovce. Rozhodně nechtěl pokoušet osud spaním v jednom pokoji s buzíkem!
Jeho geniální plán by jistě vyšel, kdyby ovšem Creevey nevyskočil z postele a nevrhl se k němu. Samozřejmě nepříliš přioděný, stěžejním bodem jeho oděvu byly v tu chvíli ponožky(nesnáším chlapy v ponožkách).
"Počkej Harry!"vykřikl a chytil ho za gumu u trenýrek,"já jsem nechtěl! Já tě miluju, ale ty jsi tady tak dlouho nebyl..co jsem měl dělat?"
"Creevey!"vykřikl Snape a snažil se mu vytrhnout. Sice bylo tělo Pottera, ale necítil se příliš jistě ani při jeho obnažování.
"Laskavě se oblékni a vypadni z mé ložice!"zuřil a držel si trenýrky oběma rukama. Creevey se neočekávaně rozzářil:"Já jsem to věděl! Věděl jsem že mě ve skutečnosti chceš!"
Snape bezeslova popadl hábit a pouze v trenýrkách se vyřítil z nebelvírské věže. Nutno dodat že v společenské místnosti způsobil menší rozruch svým přeletem. Rozzuřeně si to rázoval směrem do sklepení. Neměl v úmyslu ještě někdy vkročit do nebelvírské věže.
Dorazil do sklepení a zabušil na dveře své ložnice.
Vylezl rozespalý Potter:"Co se děje? Pojďte dál, Pottere, než vám strhnu body."
Rozzuřeně vtrhl do místnosti a rozvalil se do svého křesla:"Spím tady. Do té pitomé věže už nevkročím!"
"Co se zase stalo? A proč lítáte po hradě proboha v trenkách? Máte pocit, že bych já někdy něco takového prováděl?"
"Momentálně na debaty vážně nemám náladu, Pottere! Nejdřív jsem hodinu poslouchal ty dva hádající se pitomce, pak jsem načapal Thomase a Creeveyho jak si to rozdávají na posteli hned vedle mě..."
"Páni, tak jsou konečně spolu? Já jsem Deanovi říkal, že Colina nakonec omrzím,"vyjekl nadšeně Harry a zamnul si samolibě ruce.
"Omrzíš? Ty pitomče ten idiot se mě snažil znásilnit! Tomu říkáš omrzení? Když jsi mi říkal seznam důležitých věcí, o tomhle ses nějak zapoměl zmínit co? Zapomněl ses zmínit o párečku buzerantů se kterýma spíš ve věži..."
"Na tom že mají Dean a Colin odlišnou orientaci není nic špatného", bránil je Harry udiveně.
"Jo, pokud mě zrovna nechtějí znásilnit", dodal Snape a konečně si natáhl hábit.

Poznámka autorky:

HA! A slash je tady, Skutečně nechápu, jak jsem mohla něco tak důležitého(půlka českých povídek je slash)zakomponovat tak pozdě. Každopádně, Dean a Colin zamilovaný do Harryho(tady jsem tak trochu vykradla Kámen manželství), skutečně roztomilý pár nemyslíte?

Taky mě pobavila Severusova reakce. Skutečně si myslím, že kdyby byl ve svém těle, nikdy by se takhle nezachoval (pravděpodobně by dotyčným sebral body za nepovolené ničení jeho žaludku nechutnými projevy análního sexu) ale protože je v Harryho těle, berme to tak, že je trošku rozhozený. Popravdě, co by jste dělali vy, kdyby jste skončili jako hrdina s jizvou na čele?
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Máte raději slash nebo het?

Slash 66.1% (589)
Het 10% (89)
Co je to slash? 3.5% (31)
Co je to het? 5.3% (47)
Mám ráda oboje stejně 9.8% (87)
nesnáším slash 5.4% (48)

Komentáře

1 Erza Erza | 7. července 2009 v 11:59 | Reagovat

Kapitola 6 a 7 jsou úplně stejný.

2 Karin Karin | 26. července 2018 v 14:59 | Reagovat

Severus to teda rozsekl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama