1. ledna 1998

28. srpna 2008 v 7:05 | whampingwillow |  Deník
Má nová taktika slaví úspěch. Od toho krátkého procitnutí na Štědrý den udělala Grangerová velyký krok zpět ke svému normálnímu stavu, a myslí že díky mé metodě. Metodě doteku.
Snažím se jí teď co nejvíce dotýkat a ona opravdu reaguje. Minulý pátek měla zlý sen a zmítala se po posteli. Když jsem to zjistil, pokusil sem se ji obejmout. Nevím proč jsem to udělal, byl to chvilkový popud, ale pomohlo to. Probudila se a zase se rozplakala. Začal jsem ji houpat v náručí a tišil jsem ji. Chvíli to trvalo ale nakonec opět usnula. Neodvažoval jsem se ji pustit, takže jsem strávil noc nepohodlně opřený o kraj postele. Ráno se probudila svěží a chápavá. Odpovídala mi, uvědomovala si kdo a kde je. Jenom nemluvila o tom že jsem zabil Brumbála. Myslím že si to nevybavuje. Byla docela veselá a zdálo se že i šťastná. Dokonce udělala snídani a poděkovala mi za záchranu.
Po celý den pak byla obzvlášť rozverná a dokonce se jednou zasmála. Nevěřil bych co zmůže lidská náruč proti kletbě Cruciatus. Možná že by se má metoda dala praktikovat i na jiných obětech. Třeba na těch bystrozorech, rodičích Longbottoma. Každopádně je teď Grangerová v mnohem lepším stavu. A já konečně vím jak jí pomoci. Kdykoli slyším z jejího pokoje vzlyky nebo křik, jdu ji obejmout. A-popravdě mám pocit že není jediná komu to pomáhá. I já při tom cítím takový- hřejivý pocit. Kdyby se lidé objímali častěji, bylo by na světě mnohem víc štěstí.
I když představa že se objímám s Potterem nebo Voldemortem...no to by mi štěstí rozhodně nepřineslo.
Grangerová zase křičí, takže ji jdu uklidnit. Vlastně se na to docela těším...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lizz Lizz | 9. dubna 2009 v 18:32 | Reagovat

I když představa že se objímám s Potterem nebo Voldemortem...no to by mi štěstí rozhodně nepřineslo.
- se mu ani nedivim..xD

2 iRiell iRiell | 29. září 2009 v 15:28 | Reagovat

jo... to by lo supr... nemuzu... No a Sev & Hermi = VSL???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama